Бучанська ОТГ братиме участь в програмі «U-LEAD з Європою»

Місто Буча (Київська область) було відібрано для участі у програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Уповноважені спеціалісти Програми відвідають Бучанську міську об’єднану територіальну громаду. За результатами візиту для громади протягом жовтня-грудня 2018 року буде складене детальне Технічне Завдання для створення/модернізації ЦНАП із зобов’язаннями Програми і громади.

В рамках даної Програми планується надання матеріальної допомоги для відкриття структурних підрозділів ЦНАП у населених пунктах Бучанської міської об’єднаної територіальної громади та системи електронного керування чергою для запису на оформлення біометричних паспортів. Також відповідно до умов Програми проводитиметься навчання для працівників Центрів надання адміністративних послуг з метою підвищення кваліфікації.

Участь у програмі «U-LEAD з Європою» підвищить територіальну доступність та якість надання адміністративних послуг в Бучанській міській територіальній громаді.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також