Нова ОТГ створена рішенням Бучанської міськради

Вчора, 25 вересня, на 45 позачерговій сесії депутати Бучанської міської ради підтримали добровільне приєднання Блиставицькоі, Гаврилівськоі та Луб‘янськоі сільських територіальних громад до територіальної громади  Бучі.

Це дев’яте місто обласного значення в Україні та друге в Київській області, яке пройшло всі етапи приєднання відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Консультативну допомогу у проходженні всіх етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Київському регіональному відділенні АМУ в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Також одноголосно підтримано проект рішення про утворення старостинських округів та затвердження положення про старосту. Депутати дали старт початку реорганізації трьох сільських рад, утворення консультативно-дорадчих органів – Ради громад. Внесено зміни до складу виконкому та затверджено новий персональний склад виконкому Бучанської міськради. На сесії біло затверджено у новій редакції Регламент Бучанської міської ради , підтримано проект рішення про виготовлення номерних печаток для довідок старостам.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також