Бориспільщина святкуватиме 95-річний ювілей

 

У місті Бориспіль (Київська область) 23 серпня урочисто відсвяткують 95 річницю з дня заснування району.

Про це повідомляє Бориспільська районна державна адміністрація. Програма святкування розпочнеться у 14.00. На мешканців та гостей району чекає концертна програма «Бориспільщина уславлена моя!», що складеться з виступів аматорських колективів клубних закладів району та міста. Святкування продовжить літературна фієста «Від серця до серця я слово передам». Сільськогосподарські підприємства району презентують свою продукцію. Також гості свята зможуть відвідати виставку-продаж виробів майстрів декоративно-вжиткового мистецтва та художників-аматорів та зробити селфі у тематичних креативних фотозонах.

Трохи пізніше, о 16.00, у безкоштовному фотобоксі можна буде зробити миттєве фото на згадку про свято, поласувати солодкою ватою, взяти участь у майстер-класах та відвідати 5D-атракціон.

О 17.00 на головній сцені розпочнеться офіційна програма з виступами керівників Бориспільщини, нагородження жителів району та презентація проекту «Бажаємо Україні миру!». Завершиться захід святковим концертом за участі театру пісні «Джерела», народного артиста України Олександра Невже, ВІА «ТоШоНаДо» та кавер-групи «Данс Бенд».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також