У НВК на Васильківщині замінять вікна та влаштують workout-майданчик

 

У Тростинському навчально-виховному закладі (Васильківський район, Київська область) незабаром буде проведена заміна старих вікон на сучасні пластикові.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, який нещодавно перевірив стан підготовки Тростинського НВК до нового навчального року.

Цей навчально-виховной комплекс – велика двоповерхова будівля розрахована на 600 дітей, але зараз там навчається 60 учнів школи та 18 вихованців дитячого садочка. Це остання школа району, де ще є старі вікна в будівлі. Загалом вікон – 92, частину з них вже замінено на нові, іншу частину планується замінити найближчим часом. Також поруч  з навчальним закладом, планується будівництво спортивного workout майданчика. Роботи буде профінансовано завдяки субвенції з державного бюджету за підтримки депутата ВРУ Ігоря Кононенка.

«Ми змінюємо кожну школу Васильківського району на комфортний, сучасний навчальний заклад», – підкреслив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також