Баришівщина взяла участь в Міжнародній конференції партнерства між громадами

 

Володимир Гуменюк, голова Баришівської районної ради, взяв участь у Третій німецько-українській конференції партнерств між громадами.

Захід відбувся у німецькому місті Фрайбург в рамках проекту «Партнерства з містами України» Engagement Global/SKEW. В конференції взяли участь 167 представників з 81 територіальної громади Німеччини та України. На заході в ході фахових доповідей та панельних дискусій були обговорені теми розвитку німецько-українського партнерства. При цьому були представлені результати реалізації проекту «Партнерства з містами України», досягнуті з жовтня 2015 року. Під час трьох фахових екскурсій було презентовано приклади кращих практик у сфері енергоефективності територіальних громад.

На другий день заходу було підбито підсумки трирічної реалізації проекту «Партнерства з містами України», представлено досвід спільної взаємодії німецьких та українських громад із питань політики задля розвитку, окреслено подальші можливості для партнерської роботи.

«Завдяки активності й зацікавленості учасників, Третя німецько-українська партнерська конференція у Фрайбурзі мала успіх. Ми будемо дуже раді подальшій співпраці та можливості відвідати наступні заходи задля сталого розвитку нашої громади й району в цілому», – відзначив голова Баришівської райради.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також