500 офіцерів запасу призвуть на військову службу

 

За 16 військово-обліковими спеціальностями відповідно до наказу підлягатиме призову 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військової служби.

Офіцерів буде призначено на посади слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти для проходження обов’язкової підготовки протягом трьох місяців, повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

Підготовку призваних офіцерів на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації планується розпочати з 2 липня 2020 року. Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до військових частин Збройних Сил України.

У генштабі зазначили, що до участі в операції об’єднаних сил призвані офіцери залучатись не будуть. Залучення їх до проведення Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation можливо лише в добровільному порядку після укладання з ними контракту про проходження військової служби.

На офіцерів, яких буде призвано, розповсюджується весь пакет соціальних пільг і гарантій військовослужбовців за контрактом. Також за ними зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві незалежно від підпорядкування та форми власності.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що МОН ухвалило рішення про терміни проведення ЗНО-2020.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також