50 млн гривень на розвиток велосипедної інфраструктури: де гроші?

Кияни хочуть пояснень від КМДА, як були витрачені 50 млн гривень на розвиток велосипедної інфраструктури

Ще в кінці минулого року Київрада виділила на створення велосипедної інфраструктури Києва 50 млн гривень. Але ні кияни, ні чиновники в Київраді досі не знають, як були витрачені ці гроші. Голову КМДА Віталія Кличка попросили відзвітувати про реконструкцію та будівництво вулично-дорожньої мережі для створення велосипедної інфраструктури.

До депутата Київради Сергія Харчука звернулися кияни та представники велотовариства з питанням про темпи будівництва велодоріжок у місті та стан впровадження «Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Києва в 2018 році».

Депутат зазначив, що згідно з рішенням Київради № 1043/4050 від 21 грудня 2017 року «Про бюджет Києва на 2018 рік» та відповідно до проектно-кошторисної документації на створення велосипедної інфраструктури в столиці з бюджету міста було виділено 50 млн гривень.

Крім того, з метою поліпшення показників міської мобільності, створення комфортної та безпечної середовища для велосипедного руху, Київрада затвердила своїм рішенням №7 / 4071 від 8 лютого 2018 року ту саму вищезазначену концепцію.

Сергій Харчук попросив Віталія Кличка надати інформацію про реконструкцію та будівництво вулично-дорожньої мережі для створення велосипедної інфраструктури станом на жовтень 2018 року. А також повідомити про освоєння 50 млн бюджетних гривень і про сьогоднішній етап виконання концепції.

Згідно з відповіддю Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, станом на 8 липня 2018 року загальна протяжність велодоріжок в Києві становила 58 км. Крім того, ще 19 км доріжок для велосипедистів відведено на смугах громадського транспорту. Такі доріжки облаштовані на смугах громадського транспорту на бульварах Перова і Дружби народів, проспектах Визволителів і Миру, вулиці Будівельників.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також