Ярославів Вал звільнять від незаконної реклами

Впродовж місяця на Ярославовім Валу буде демонтовано понад 300 рекламних вивісок, що були встановлені з порушенням закону.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. Демонтаж розпочався наприкінці жовтня і станом на сьогодні вже прибрано майже 100 конструкцій. Усім балансоутримувачам будівель-пам’яток, після демонтажу вивісок, Департамент охорони культурної спадщини направляє приписи щодо приведення фасадів пам’яток до ладу. Такі приписи вже направлено власникам будівель на вул. Сагайдачного, готуються власникам будинків на Верхньому і Нижньому Валах. Валентин Мондриївський укотре закликав підприємців поважати місто і приводити свої вивіски у відповідність до вимог та монтувати лише ті, по яких отримано позитивний висновок.

«Із кожним роком ми демонтуємо все більше незаконної реклами. Звісно, є соціально відповідальний бізнес, який допомагає місту впроваджувати реформу і самостійно демонтує свої конструкції. Окрема подяка їм за це. Я сподіваюсь, що таких представників бізнесу побільшає. Любімо і поважаймо наше місто», – резюмував Валентин Мондриївський.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також