В Калинівці на Київщині збудують зону відпочинку за 3,3 мільйона

 

Департамент регіонального розвитку Київської ОДА оголосив тендер на будівництво зони активного відпочинку в Калинівці Васильківського району

17 липня 2018 року Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації (КОДА) оголосив тендер на будівництво зони відпочинку в м. Калінівка Васильківського району Очікувана вартість закупівлі становить 3,34 млн гривень.

Відповідно до технічного завдання, підрядник повинен до кінця наступного року обладнати місце для активного відпочинку мешканців Калінівки. Планується обладнати тротуари з розміткою, засіяти партерні та мавританські газони з голландської травою Гамільтон. У зоні відпочинку планується створити дві велодоріжки з перешкодами, одна з них – з 100-метровою огорожею. Крім того, техзавдання передбачає освітлення території 46 світлодіодними світильниками з тимчасовим реле.

Оглянути умови тендеру можна до 30 липня, а подати пропозиції – до 3 серпня цього року. Аукціон заплановано на 6 серпня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також