У Переяслав-Хмельницькому на 6 гектарах змонтують сонячну електростанцію

 

За втілення в життя такого масштабного проекту взялося ТОВ «Грінтон»

На нещодавній сесії міськради Переяслав-Хмельницької міськради стояло питання про «Про надання дозволу ТОВ« Грінтон »на виготовлення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки та подальшого оформлення документів її оренди для будівництва енергогенеруючих об’єктів».

За словами головного архітектора міста, потужність майбутньої електростанції складе 3,5 мегавата. Місце для неї підібрановдало. У свою чергу юрвідділ міськради перевірив ТОВ «Грінтон» в різних реєстрах. Боргів або інших обтяжень воно не має, а спорудою і експлуатацією подібних об’єктів вже займається не перший рік.

Для інвесторів перевагою саме цієї земельної ділянки є те, що на заводі вже давно знаходиться потужна електропідстанція, завдяки якій в подальшому було б зручно подавати вироблену електроенергію на ринок. Також тут є під’їзні шляхи і інша інфраструктура.

За словами керівника ТОВ «Грінтона» Олександра Самокиша, подібних електростанцій побудували в Україні вже до десятка.

А крім того, він зазначив, що в Переяславі «сонячний пояс» в порівнянні з містами півдня країни менш ефективний. Тим часом від їх діяльності до бюджету міста в цілому може надходити десь з півмільйона гривень на рік. Підкреслив, що як інвестори вони не вмовляють узгодити їх проект. Просто пропонують таку можливість для міста.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також