У Києві розпочали розробку велотраси Солом’янка – Центр

    -

Новини Києва

Як стало відомо, новий проєкт, що створюється у рамках програми облаштування міста велодоріжками, повинні повністю реалізувати до лютого 2020 року.

Комунальна корпорація «Київавтодор» та ЛКП «Інститут просторового розвитку» уклали договір зі складання проектно-кошторисної документації стосовно будівництва велодоріжки по маршруту «Солом’янка-Центр». Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомляє паблік «Київ – велосипедне місто».

Веломаршрут, про який говорили ще рік тому, планують побудувати по вулицях від аеропорту ім. Сікорського до Севастопольської площі, а далі: Повітрофлотський проспект – Солом’янська площа – вулиця Василя Липківського – вулиця Льва Толстого (до вул. Жилянської) – Жилянська – Велика Васильківська – площа Льва Толстого – вулиця Пушкінська – вулиця Бориса Грінченка – Хрещатик – Європейська площа.

Веломаршрут під назвою «Солом’янка-Центр» матиме загальну довжину 7,8 км. Згідно велосипедної концепціі розвитку Києва до 2025 року в місті повинні прокласти 1000 кілометрів велодоріжок та три магістральних веломаршрути: крім маршруту «Солом’янка-Центр», «Виноградар-Центр» та «Оболонь-Поділ-Центр».


«Столичний регіон» раніше повідомляв про п’ять зупинок швидкісного трамвая у столиці, що будуть відкриті восени цього року.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також