У Києві пообіцяли працевлаштувати кондукторів

З 1 листопада Київ переходить на автоматизовану систему оплати проїзду, тож професія кондуктора відійде в минуле. Про те, що буде далі з персоналом, написав директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні наголошую вкотре: кожному кондукторові ми впродовж року пропонували і пропонуємо альтернативні й відповідні освітньому й кваліфікаційному рівню позиції в компанії, і не тільки в нашій, а й у суміжних, дотичних до транспортної сфери, прикладом, у «Київтранспарксервіс» та інших», – наголосив він.

Впродовж року питанням перепідготовки всіх бажаючих фахово опікувався підрозділ «Київпастрансу» – навчально-курсовий комбінат, де можна було отримати нову професію, наприклад, водія чи контролера.

«Усі наші кондуктори своєчасно попереджені про скорочення посади у встановленому порядку, передбаченому законодавством України про працю і їм вже запропоновані вакантні посади та професії підприємств. За умови вибору людини звільнитися, контролеру-касирові (кондукторові) буде виплачена вихідна допомога у розмірі, визначеному законодавством», – уточнив Левченко.

Фото: Facebook/Дмитро Левченко


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що е-квиток в Києві діє для всього муніципального транспорту.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також