У Києві планують побудувати «найдобріший ресторан» Big Hug

У Києві планують побудувати ресторан Big Hug з робочими місцями для людей з синдромом Дауна. Про це повідомляється на сторінці благодійного фонду Help Bank у Facebook.

«Big Hug – це ресторан, де ми обіцяємо вас смачно частувати, створювати доброзичливу атмосферу та розвивати суспільні цінності! Головна мета найдобрішого ресторану Big Hug – надати робочі місця людям з синдромом Дауна! А весь зароблений прибуток ресторану перераховувати на благодійні проекти», – говориться в повідомленні.

Ініціатори благодійного проекту – засновниця БФ «Анкора» Іда Антонян і засновник БФ Help Bank Гаруша Антонян. Саме вони надають приміщення для майбутнього ресторану.

Родзинкою ресторану має стати оформлення інтер’єру. На стінах планують зобразити всесвітньо відомі картини Сандро Ботічеллі і Леонардо да Вінчі, але на стінах Big Hug головні ролі на них відведуть пандам.

Зараз йде збір коштів на облаштування закладу. На першому етапі необхідно зібрати 50 тисяч євро.

«Хочете приєднатися до проекту? Заходьте на сайт Help bank та купуйте благодійну іграшкову панду Big Hug. А всі виручені кошті від продажу будуть направлені на будівництво найдобрішого закладу!», – звернулись до всіх небайдужих ініціатори проекту.

Фото: helpbank.com.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві вперше відзначать День байкерів-волонтерів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також