У Києві мешканці будинку на Татарці живуть без гарячої води з березня

Обурені мешканці будинку № 7 по вулиці Татарській закликають столичну владу звернути увагу на умови, в яких живуть майже 6 місяців. 

Ще в березні цього року через прорив теплотраси за вказаною адресою було відключено опалювання та гаряче водопостачання. Депутат Дмитро Банас поскаржився заступнику голови КМДА Петру Пантелєєву на проблему невідремонтованої теплотраси після аварії, що сталася на ній ще у минулому опалювальному сезоні.

«Як стверджують заявники, 20.03.2019 року в зв’язку з проривом теплотраси в їхньому будинку було відключено опалювання і гаряче водопостачання. Однак, це питання не вирішене й досі через фактичну відсутність балансоутримувача», – йдеться в зверненні.

Відзначається, що після аварії КП «Київтеплоенерго» видала акт-припис про те, що теплотраса знаходиться на балансі ТОВ «Житлобуд-1». Однак дане ТОВ відписалося про те, що дана теплотраса була передана на баланс теплопостачальної організації через невиконані забудовником умови. Як заявляють мешканці будинку, в свою чергу, організація забудовника була ліквідована.

За словами депутата, оскільки теплотраса не має балансоутримувача, це робить неможливим здійснення її ремонту. З цієї причини Банас просить заступника голови КМДА вжити заходів щодо проведення ремонту прориву теплотраси та відновленню опалення та гарячого водопостачання в будинку по вул. Татарській, 7.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про обіцянки щодо працевлаштування кондукторів у столиці.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Владислав

    В г. Днепр горячей воды нет уже много лет. И живем как-то…

Залиште коментар

Читайте також