У КОДА заплатять за розчищення Володарського водосховища 19 млн гривень

 

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (КОДА) уклав з ТОВ «Гломалкомпані» договір на розчищення Володарського водосховища

Зазначене товариство почало перемагати в держтендерах з літа поточного року, і за цей час встигло укласти вже 9 договорів. Від угоди ж з обласним Департаментом підприємство отримає майже 19 млн гривень, при тому, що більш вигідну пропозицію в тендері було відхилено.

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 17 жовтня 2018 року Департамент екології та природних ресурсів КОДА уклав договір з ТОВ ТОВ «Гломалкомпані» на поліпшення технічного, екологічного і санітарного стану Володарського водосховища для захисту від підтоплення та затоплення селища Володарка .

Вартість угоди склала 18,9 млн гривень. Згідно з угодою, підрядник повинен розчистити водойму до 25 грудня 2019 року. Роботи повинні виконуватися в дві черги. У першій черзі повинні розчистити 22,5 тисячі куб. м, у другій – 45,1 тис. куб. м. У поточному році на проект планується освоїти 5,9 млн гривень, в 2019 році – 13 млн гривень. Підрядник повинен гарантувати якість своїх робіт протягом 10 років після прийняття об’єкта замовником.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також