У Києві ремонтують дві лікарні

Заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп провів виїзну інспекцію двох медичних закладів Дніпровського району

Мова йде про лікарні, в яких за кошти міськбюджету проводиться капітальний ремонт  – дитячу клінічну лікарню №2 та клінічну лікарню №3. Ремонт передбачає термосанацію, перепланування і переобладнання приймальних відділень.

У Київській дитячій клінічній лікарні №2 на пр. Алішера Навої, 3, не було капітального ремонту з моменту здачі будівлі в експлуатацію, а це 1975 рік. Лікарня розрахована на 400 місць та навіть зараз, під час ремонту, не припиняє лікувати маленьких пацієнтів. Цього року заплановано завершити термосанацію стін, провести повну заміну старих вікон, утеплення і ремонт даху, облаштування вимощення. По периметру будівлі вже зараз встановлено нове освітлення, закінчуються роботи з укладання доріжок. У наступному році планується провести благоустрій території та встановити нове обладнання.

За інформацією, що надала прес-служба КМДА, капітальний ремонт будівель головного корпусу лікарні №3 на вул. Петра Запорожця, 26, передбачає у 2018-2019 рр. заміну вікон і ремонт приймального відділення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також