У Києві назвали дату введення е-квитка на всі види транспорту

Зчитувальні пристрої – валідатори – вже ставлять в київських автобусах, тролейбусах і трамваях

У столиці з першого листопада розпочнуться тести єдиного електронного квитка. Зараз йде установка зчитувальних пристроїв в трьох видах наземного транспорту. Про це розповів керівник Департаменту информтехнологий Київської адміністрації Юрій Назаров.

Валідатор буде знімати плату за проїзд з Картки киянина, карти банків, спеціальної картки, як в метро і продавати талони на одну поїздку з QR-кодом. За словами чиновника, до листопада в столичних автобусах, тролейбусах і трамваях загальна кількість пристроїв, що зчитують валідаторів досягне півтори тисячі штук. В одному, наприклад тролейбусі їх буде від трьох до п’яти, дивлячись який транспорт – великий чи не дуже.

Назаров каже, що найпоширенішим видом плати за проїзд в наземному транспорті стане електронна картка з поповненням числа поїздок, як в метрополітені.

Чиновник каже, що картку можна буде придбати приблизно за сорок-п’ятдесят гривень (ще вирішують). Потім оплатити від однієї до дев’яти поїздок або від десяти до дев’ятнадцяти. Більше поїздок – дешевше обходиться одна.

У валідаторі можна придбати талон на одну поїздку з QR-кодом, але за вісім гривень. Пристрій, що зчитує, зніме вартість проїзду з картки киянина або з платіжної карти банків.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також