Міст Кирпи в Києві добудують за 30 мільйонів євро

Вартість добудови столичного Дарницького моста оцінили в 30 мільйонів євро, будівництво може початися вже після передачі об’єкта КМДА

Як повідомили в прес-службі Кабміну України з посиланням на заступника міністра інфраструктури В. Довганя, ціна завершення будівельних робіт цілком посильна для Києва. «Укрзалізниця», на балансі якої міст знаходиться сьогодні, не планує добудовувати його. У зв’язку з цим є необхідність передачі недобудованого об’єкта КМДА.

Також в прес-службі повідомили, що зупинка будівництва і труднощі його продовження виникли через заборгованість перед підрядником. Ситуація ускладнюється тим, що Мінінфраструктури опротестовує суму заборгованості, зазначену арбітражним судом, яка становить 120 мільйонів гривень, вважаючи, що вона, як мінімум, удвічі менше.

Коли з питання заборгованості буде прийнято оптимальне рішення, міст буде переданий Києву. Раніше, на початку цього року, Міністерство інфраструктури обговорило питання про залучення кредитних коштів до проекту завершення залізнично-автомобільного моста через Дніпро.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також