Понад 500 несправних транспортних засобів: результати перевірки у 2019 році

    -

Новини Києва

За перше півріччя 2019 року патрульні виявили понад 500 технічно несправних транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів у Києві.

Станом на зараз було винесено 398 постанов по ч. 2 ст. 121 КУпАП (керування транспортним засобом, що використовується для перевезення пасажирів і має технічні несправності), а також складено 106 протоколів (ч.4 ст. 121 КУпАП) за повторне виявлення вищевказаного порушення. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби патрульної поліції Києва в Facebook.

Відзначається, що в якості профілактики проводилися постійні зустрічі з перевізниками та водіями. Крім того, 26 квітня 2019 року було проведено нараду з проблемних питань у сфері безпеки пасажирських перевезень на автомобільному транспорті, за результатами якого був розроблений графік роботи спеціальної спільної мобільної групи.

Також було видано 13 приписів посадовим особам щодо усунення недоліків у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху під час перевезення пасажирів. Серед виявлених порушень патрульні також задокументували 21 факт зберігання транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі, поза встановленими місцями їх стоянки (ч.8 ст.133-1 КУпАП) та 45 фактів перевезення пасажирів водіями, які не пройшли щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв і передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів (ч.9 ст.133-1 КУпАП).


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про проблему з переповненими штрафмайданчиками у столиці.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також