Поляки приїдуть добудовувати найбільший ТЦ Києва

Власники найбільшого столичного торгово-розважального центру залучать для його добудови майже 35 мільйонів євро

Як стало відомо з повідомлення прес-служби компанії «Юнібеп», найбільшої на ринку Польщі будівельної компанії, вона разом з власником споруджуваного ТРЦ «Ретровілль» ТОВ «Мартін» буде завершувати роботи по його зведенню. Відповідну угоду про завершення будівництва комплексу вже укладено. Вона вступить в силу після отримання ТОВ «Мартін» кредиту від банку Польщі BGK і письмового підтвердження кредитного договору.

Вартість контракту будівництва оцінюється у понад 35 мільйонів євро. Замовник оплатить «Юнібеп» за власний рахунок 15% вартості, залишок, 85%, будуть залучені за рахунок кредитування банку. Терміни реалізації договору складуть 14 місяців з моменту початку будівництва. Проект будівництва ТРЦ Retroville реалізується за адресою просп. Правди, 47, об’єкт буде введений в експлуатацію в кінці 2019 року.

Довідка: «Юнібеп» існує на ринку з 1950 року, її портфель проектів налічує об’єкти в Польщі, Росії, Білорусі та Німеччини. Сьогодні в Україні за домовленістю з «Укравтодором» компанія бере участь в проектах будівництва кількох доріг. Також компанія є власником найбільшої фабрики будинків-модулів в Польщі, експорт яких підприємство здійснює в країни Скандинавії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також