Отруйні київські озера: прогноз для мешканців

Через хаотичне будівництво багатоповерхівок в столичних озерах перевищена концентрація хімікатів

Фахівці б’ють на сполох, адже багатоповерхівки будують із значними порушеннями гідротехнічних норм, а це веде до перевищення концентрації хімічних речовин у озерах Києва.

Показовою є ситуація Голосіївському районі, де вже практично рік мешканці намагаються показати столичній владі жахливу ситуацію із каскадом озер на масиві Теремки-2. Минулого року на цих озерах масово гинули птахи та риби. Загалом, озера столиці міліють, вода в них непрозора, а її показники у більшості випадків дозволяють заборонити не тільки купання, але й відпочинок на березі.

Фахівці вважають, що така ситуація складається за рахунок будівництва ЖК у зелених зонах. Засідання Київської міської ради з питань екологічної політики, на яке прийшли й активісти, мало б розставити крапки над і, але так не сталося.

Лабораторні дослідження демонструють значні перебільшення у складі води нітратів та фосфатів, сульфатів та нафтопродуктів.

За результатами обговорень в ході засідання комісії було прийнято рішення створити робочу групу для детального дослідження ситуації і подальшого вжиття заходів щодо збереження озер.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також