На Київщині відкрито 41 ІРЦ

 

У районах, містах та об’єднаних територіальних громадах Київської області розпочали роботу понад 40  інклюзивно-ресурсних центрів.

Один з таких ІРЦ – на Бориспільщині, 3 вересня відвідала дружина Президента Марина Порошенко. Бориспільський ІРЦ розташований у приміщенні Пролісківської філії опорного навчального закладу Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Центр розпочав надавати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям, які проживають у Бориспільському районі.

На сьогодні це понад 9 тис. осіб, із яких 274 дитини – з особливими освітніми потребами. Бориспільський ІРЦ забезпечений сучасним інтерактивним обладнанням, завдяки якому є можливість розвивати у дітей пізнавальні процеси та підвищувати рівень мотивації до навчальної діяльності.

«Мережа ІРЦ – це важливий крок у створенні сучасної та європейської системи надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиваючих послуг дітям з особливими освітніми потребами. Фахівці ІРЦ будуть використовувати сучасні міжнародні тести для оцінки навчальних здібностей дитини, що сприятиме запровадженню нових та прогресивних підходів у роботі з особливими дітьми», – зазначила Марина Порошенко.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також