У Чапаєвці на Київщині побудують поліклініку

 

Нову поліклініку збудують у Чапаєвці, що під Києвом

Згідно з розпорядженням КМДА, в столиці проведуть інвестиційний конкурс із залучення інвестора для будівництва соціально-побутового комплексу та амбулаторії на розі вул. Лісничої і Столичного шосе в Голосіївському районі.

Замовником будівництва призначено комунальне підприємство капітального будівництва, реконструкції та інвестицій «Голосіїво-будінвест», яке має оформити право користування відповідною ділянкою згідно з вимогами чинного законодавства.

КП «Київське інвестиційне агентство» має розробити та узгодити орієнтовні техніко-економічні показники і можливі передпроектні пропозиції. Проведе інвестиційний конкурс постійно діюча конкурсна комісія із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо.

За інформацією ProfiDOM.com.ua, ділянка входить в межі детального плану території мікрорайону Віта-Литовська (Чапаєвка), затвердженого рішенням Київради в грудні 2007 р. За функціональним призначенням земля відноситься до території громадської забудови.

Минулого року Київрада дозволила розробити проект землеустрою щодо відведення КП ділянки площею 0,5 га в постійне користування для будівництва адміністративної будівлі з приміщеннями поліклініки, амбулаторії, закладом харчування і органом місцевого самоврядування в Чапаєвці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також