Новий бізнес від Roshen: мережа кафе Nice On Cafe у Києві (ФОТО)

Кондитерська корпорація Roshen, яка належить Петру Порошенко, оголосила про запуск нового напрямку та вихід у сегмент HoReCa.

Як стало відомо з повідомлення прес-служби кондитерської корпорації Roshen, оператор запускає мережу кав’ярень під назвою Nice On Cafe. Таким чином, концерн стартує в новому для себе бізнес сегменті HoReCa.

Компанія вже відкрила на початку вересня свою першу кав’ярню. Відвідувачам тут готові запропонувати гарячі напої, а також іспанські чуроси. Кав’ярня Nice On Cafe працює на базі першого фірмового магазину корпорації Київської фабрики Рошен, розташованого на проспекті Науки біля фабрики.

Розмір інвестицій в проєкт сторона не розголошує. Також, як і відмовляється коментувати свої плани щодо розвитку даного напрямку. Новий бізнес Roshen стане конкурентом таких закладів, як «Київхліб», «Аромакава» тощо. Раніше президент Roshen В. Москалевський заявляв про намір корпорації трансформувати магазини в кафе-кондитерські, проте пізніше спростував власні слова, заявивши, що це не його історія.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про оновлене меню у столичних школах.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також