Наступного року «Київавтодор» збудує дорогу на ДВРЗ

На Дарниці збудують нову дорогу, щоб поєднати віддалений мікрорайон ДВРЗ із центром міста

Мається на увазі автомобільна дорога між вул. Довбуша та Броварським проспектом.

Як повідомляє прес-служба корпорації, на нинішній час єдиною повноцінною вулицею, що дозволяє транспортне сполучення з мікрорайоном ДВРЗ, є вул. Алматинська. Її не ремонтували майже 50 років, а ц 2018 нарешті провели ремонтні роботи. Оновили не тільки пройжджу частину, але й тротуари. Також виконано монтаж сучасного вуличного освітлення.

Проте задля того, щоб дійсно якісно покращити транспортне сполучення мікрорайону із центром, необхідні кардинальні дії. Отже, у плані на наступний рік закладено будівництво нової дороги, мета якої у поєднанні мікрорайону ДВРЗ з Броварським проспектом. Всі проектні роботи було розпочато ще у 2016 році, виконувалися вони комунальною корпорацією «Київавтодор».

В рамках проекту передбачено загальне збільшення протяжності автодороги на 2,57 км, а також проведення реконструкції проїзної частини вулиць Вільхової, Макаренка і Довбуша. Нову ж ділянку спорудять між вул. Довбуша та Броварським проспектом. Крім того, слідкуючи за трендами та враховуючи зростаючу кількість велосипедистів, у проект нової дороги було закладено велосипедні доріжки загальною площею понад 9 тис кв м.

Повний комплекс робіт з будівництва дороги буде завершено у 2020 році.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також