НАБУ звинуватило ексголовного архітектора Києва у завданні збитків

Національне антикорупційне бюро повідомили про підозру колишньому головному архітектору Києва у завданні державі збитків у розмірі 9,3 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ на своєму сайті. У повідомленні говориться,  у 2002 році Київська міська рада передала земельні ділянки  у центрі міста в оренду одному з товариств з обмеженою відповідальністю. На цій ділянці ТОВ мало збудувати житлову багатоповерхівку з вбудованим басейном для середньої школи №130. Натомість, підприємство не виконало своїх обов’язків. Від будинку була збудована лише коробка, а у 2008 році будівництво взагалі припинилось через брак коштів.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Після цього ТОВ уклало інвестиційний договір з іншим забудовником. Попри це, у 2013 році колишній головний архітектор Києва, який також обіймав посаду директора департаменту містобудування і архітектури КМДА, видав містобудівні умови, які передбачали замість басейну для школи  багаторівневий паркінг. Батьківський колектив школи №130 звернувся до СБУ, після чого почалося розслідування. Генеральний директор компанії-забудовника також проходить по цій справі як підозрюваний у корупції.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про генплани для сіл Київщини.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також