На Васильківщині перевірили готовність автомагістралі до зими

Сьогодні було перевірено  готовність до зимового сезону головної автомобільної артерії Васильківщини – траси М–05 Київ – Одеса.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. У 2018 році її почала обслуговувати нова компанія «Автомагістраль-Південь», яка заздалегідь підготувалася до снігопадів. За словами Владислава Одинця, було закуплено необхідну техніку, суміш для посипки доріг та найнято дорожніх робітників. Також підприємство запровадило  внутрішню систему контролю якості. Задля відповідності найвищим стандартам, вони організували пересувні лабораторії, які регулярно здійснюють обстеження доріг, відремонтованих їх компанією. Оснащені вони за останнім словом техніки, що дозволяє визначити якість виконаних робіт та гарантувати високий рівень роботи, яка відповідає всім міжнародним стандартам.

«Впевнені: обслуговування автомобільної траси М – 05 Київ – Одеса буде найвищої якості та найкращого рівня»,  – відзначив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також