На скандальному пішохідному мосту в Києві встановлять додаткові відеокамери

На столичному пішохідно-велосипедному мосту між двома парками у самому серці столиці встановили ще чотири камери відеоспостереження.

Про це розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров на своїй сторінці в Facebook 30 червня, 2019 року.

«Всього на одній з найпопулярніших київських локацій тепер встановлено вісім камер, завдяки яким буде легше контролювати порядок», – вважає Назаров.

Серед встановлених камер є оглядові, роботизовані з оглядом на 360 градусів і можливістю наближати зображення, а також камери з функцією розпізнавання осіб. За словами столичного чиновника, зовсім скоро до міської системи підключать ще дві нові камери. Він же виклав на своїй сторінці в соціальній мережі кадри, зняті за допомогою нових відеокамер.


Видовищний та безпечний!????Друзі, безпека має бути непомітною. Особливо на туристичних об’єктах, де нічого не повинно відволікати від гарного краєвиду! Тому на Пішохідно-велосипедному мосту Києва встановлено ще 4 камери відеоспостереження. Відтепер правопорядок одного з найпопулярніших місць для прогулянок контролюють8 відеокамер: ✅оглядові✅роботизовані з оглядом на 360 та можливістю наближення зображення✅з функцією розпізнавання облич.Вже зовсім скоро до міської системи відеоспостереження під’єднають ще 2 камери.До речі, міст у об‘єктиві камер виглядає не менш захоплююче, ніж в реальності. Згодні?

Опубліковано Yuriy Nazarov Субота, 29 червня 2019 р.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про нову фотозону з парасольками в Українці на Обухівщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також