На Кагарличчині провели «День відкритих дверей на виробництві»

 

Тимчасово безробітні мешканці Кагарлицького району (Київська область) відвідали ТОВ «Борошномельна компанія «ТЕВІ» у рамках профорієнтації.

Ініціаторами заходу «День відкритих дверей на виробництві» став Кагарлицький районний центр зайнятості. Відвідувачам розповіли про історію створення підприємства, яка бере початок ще у 1915 році. За сторіччя свого існування млин був націоналізований, потім приватизований та декілька раз змінював власників. За весь цей період на підприємстві було проведено декілька реконструкцій та заміну застарілого обладнання. Остання реконструкція з повною заміною обладнання, а також введення в експлуатацію ще однієї лінії по переробці, була здійснена ТОВ «Борошномельна компанія «ТЕВІ» в 2012-2013 роках.
На сьогодні виробничі потужності двох борошномельних комплексів дають змогу переробляти жито та пшеницю в кількості 50 та 75 тонн на добу, при цьому отримувати борошно різних ґатунків. Якість та відповідність борошна державним стандартам контролюється лабораторією, атестованою ДЦ «Украгростандартсертифікація».
Учасники заходу були ознайомлені з умовами праці та заробітною платою, а також, мали змогу поспілкуватися.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також