Броварчан попереджають про тимчасове відключення світла

 

У зв’язку з плановими ремонтними роботами у місті Бровари (Броварський район, Київська область) буде тимчасово обмежено електропостачання.

Подбати про альтернативні засоби освітлення слід мешканцям вулиці Фіалковського – тут електрики не буде 4 та 5 липня. Наступного дня – 6 липня блекаут прийде на вулицю Петлюри. 9 липня не буде світла на вул. Володимира Великого, а мешканці вулиці Степана Бандери мають бути готовими до тимчасового відключення 10 та 11 липня з 8.00 до 17.00.

Також 11 липня буде відключено енергоживлення будинків на вулицях Коновальця та Оболонській, а наступного дня – на Калнишевського, Дружби та Вишневій. Мешканці Ярмаркової мають бути готові до блекауту 16 липня, а наступного дня ремонтні роботи будуть вестись на Київській. На  Завірюхіна, ж\б Грушевського 13а та у Броварській дитячій поліклініці світло буде вимкнено два дні поспіль – 17 та 18 липня  з 8.00 до 17.00.

Завершення ремонтних робіт – 30 липня. В цей день тимчасово будуть позбавлені світла мешканці вулиць Зелена та Покровська.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також