Школа музейних лідерів: навчання у Києві стартувало

Півсотні молодих музейників зі всієї України розпочали навчання у Школі музейних лідерів

Це сталося вчора, 11 жовтня в Національному музеї історії України.

Унікальний для України освітній проект «Школа музейних лідерів» поєднує у собі культурну та освітню складові. Його розробили спеціально для активних молодих музейних робітників, а також для працівників сфери культурної спадщини. Особливо розраховували організатори на цікавість із боку студентів профільних ВНЗ, молоих журналістів, що обирають для себе теми культури. Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Міністр культури України Євген Нищук вважає цей проект перспективним, адже в нашій країні понад три тисячі музейних закладів різного рівня, деякі з них дуже старі, але й нові відкриваються.

Тетяна Сосновська, яка є генеральним директором Національного музею історії України та одним із організаторів Школи, висловила щиру вдячність Українському культурному фонду. Саме ця організація надала грантову підтримку Школі музейних лідерів, а коллеги з Польського Інституту в Києві та Міжнародного благодійного фонду «Бабин Яр» допомогли, організувавши приїзд на заняття іноземних лекторів.

Наразі є мета, щоб чудова Школа музейних лідерів перетворилася на постійний освітній проект.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також