Руслана Писанка замовила друзям незвичний подарунок на день народження

Свій 54-й день народження відсвяткувала відома артистка і телеведуча Руслана Писанка. На своїй Facebook-сторінці вона виклала звернення до своїх друзівакторки Вікторії Булітко і танцюриста Дмитра Дікусара.

Ця пара танцює разом у проекті «Танці з зірками» на телеканалі 1+1. Руслана Писанка попросила їх зробити їй подарунок і стати переможцями у півфіналі. І друзі таки потрапили у суперфінал, тож, Руслана без подарунка не залишилась.

Руслана Писанка стала відомою ще у 90-х, коли зіграла одну з ролей у еротичній комедії Андрія Бенкендорфа «Кілька любовних історій». Але стати по-справжньому народною улюбленицею їй допомогла телевізійна кар’єра. На початку двотисячних Руслана Писанка з’явилася на екрані ТБ у якості ведучої прогнозу погоду. Глядачів привабили артистизм та пишні форми ведучої. Цікаво, що Писанка – це лише дещо змінене її справжнє прізвище – Писанко.

Нещодавно Руслана разом з чоловіком Ігорем Ісаковим спробували себе у ролі героїв проекту «Зважені та щасливі». За час зйомок кожен з них втратив близько сорока кілограмів ваги. Нині Руслана Писанка продовжує акторську кар’єру і є активним юзером  Instagram.

Нагадаємо, раніше «Столичний регіон» писав про напад ромів на Руслану Писанку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також