Французи допомагатимуть Києву у поводженні з відходами

Французька компанія «Veolia Central&Eastern Europe S.A.» співпрацюватиме з Києвом у галузі поводження із твердими побутовими відходами.

Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації. Відповідний меморандум було підписано сьогодні, 21 червня. Група «Veolia» є одним зі світових лідерів із розробки рішень із управління системами водопостачання, відходами та енергією. Вона надасть міській владі Києва з проєктуванням заводу   механіко-біологічної обробки сміття. Спочатку тут перероблятимуть органічні відходи, трохи згодом – і інші фракції.

«У компанії «Veolia» є великий досвід розвитку системи поводження із відходами в різних країнах, зокрема, у країнах Балтії, Польщі, Чехії. І ми розуміємо, що чуда не буває. Ця система не налагоджується протягом тижня. Ми домовилися розробити дорожню карту. Систему потрібно будувати покроково – роздільний збір відходів, обробка біоорганічних відходів, у підсумку можлива термічна обробка, спалення «хвостів» – лише тих фракцій, які не підлягають подальшій утилізації», – зазначив виконавчий директор у сфері поводження з відходами Центральної та Східної Європи та директор регіону Україна компанії «Veolia» Маттіас Фогель.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що в Українці пройде конференція щодо поводження зі сміттям.

 

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також