На залізничному вокзалі Києва відкриється інтерактивна виставка

На станції Київ-Пасажирський 14 листопада відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW.

Про це повідомляє сторінка події у соціальній мережі. Захід з нагоди Дня залізничника розпочнеться об 11.00 біля 14-ої колії у новому виставковому просторі Багажного відділення з рампою. Організатори обіцяють продемонструвати унікальні експонати та інсталяції на площі понад 3 тисячі квадратних метрів, а саме:

• від перших вау-пейзажів до запахів степу та шуму моря
• від стіни з бурштину та інсталяції з блискучого антрациту до побудованого у виставковому просторі тунелю кохання
• від останнього автопортрета Казимира Малевича до скульптур Олександра Архипенка
• від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко
• від рожевого вагона, у якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій ви можете літати над Батьківщиною-матір’ю, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев’ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі.

 Тут ви зможете озвучити мультфільми про видатних українців та подивитися, як наживо тнуть унікальні українські гобелени. Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Куратори проєкту – Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW – Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка», Expolight, музеї та приватні інституції.
Вартість квитків 50 гривень. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій – безкоштовно за наявності посвідчення. Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проєкти Укрзалізниці. Виставка триватиме до 29 листопада.

«Ukraine WOW — спроба наново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, наскільки вона прекрасна. І нарешті усвідомити, що Україна може бути “вау” настільки, наскільки “вау” є ми самі», – говориться на сторінці події.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Київській області побудували унікальний залізничний перехід.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також