На Новий рік в столиці презентують «Країну Північного Сяйва»

У Києві розпочали підготовку до новорічної театралізованої вистави «Країна Північного Сяйва».

Культурно-мистецький проект збиратиме киян та гостей міста на Софіївській площі,  Володимирському проїзді, Контрактовій та поблизу обох станцій фунікулера під час новорічно-різдвяних свят.

На Софійській площі традиційно постане головна ялинка столиці, яку урочисто засвітять 19 грудня о 19:00. Цього року біля неї розташують екран, через який відвідувачі передаватимуть вітання. На площі також уперше запустять потяг бажань «Полярний Експрес», де кожен охочий зможе проїхати та загадати бажання. У сквері Володимирського проїзду розташують зону розваг для найменших відвідувачів.

Контрактову площу оформлять у стилі творчості відомої української художниці Марії Приймаченко. Стилізованими іграшками прикрасять ялинку, а образи з картин оформлять у вигляді святкових фотозон. Саме тут 7 січня влаштують різдвяні святкування із  виконанням масової коляди, пригощанням кутею. Традиційна Хода звіздарів пройде Андріївським узвозом та заколядує з усіма поблизу ялинки на Контрактовій площі. У сквері розташується Резиденція Святого Миколая.

Відповідальність за підготовку, проведення та співфінансування заходу взяло на себе підприємство об’єднання громадян «Ініціативи Столичні».

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також