MezhyhiryaFest на Київщині запрошує журналістів-росзлідувачів

 

У маєтку Межигір’я 9 та 10 червня 2018 року пройде 5 тематичний фестиваль для журналістів

Щороку до Дня журналіста медійники та журналісти-розслідувачі з України та інших країн збираються на MezhyhiryaFest. Мета їх – обговорити нові виклики, що постали перед ними за рік, а також відсвяткувати свободу слова.

Цьогорічний ювілейний фестиваль має у якості головної теми журналістські розслідування та корупційні активи країни.

Програма фестивалю різноманітна, але головний її пункт – обговорення закордонних успішних практик відстеження журналістами корупційних коштів та успішний міжнародний досвід повернення таких активів у державний бюджет. Цікавою частиною програми обіцяють бути майстеркласи зі сторітелінгу складних фінансових історій та читання фінансових документів, відкриті дискусії між представниками влади і ЗМІ.

Під час проведення Mezhyhiryafest буде оголошено переможця Національного конкурсу журналістських розслідувань. Цей конкурс було засновано у 2014 році проектом YanukovychLeaks та журналістами української англомовної газети Kyiv Post.

Фестиваль-конференція має важливу мету: стимулювання обговорень важливих проблем, що постають перед українськими журналістами розслідувачами, сприяння спільним розслідувальним проектам українських та закордонних журналістів. Безумовно, величезне значення має й обмін досвідом із зарубіжними колегами.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також