Фінішна пряма: чи готові столичні школи до 1 вересня?

За даними Міністерства освіти і науки, Київ є лідером у підготовці до нового навчального року серед регіонів, а на додаток є найкращим в реалізації виділених на реформу ресурсів. 

Зокрема, у Оболонському районі всі школи отримали гроші на ремонт дахів, всі об’єкти наразі вже відремонтовані. Також відомо, що на початок липня місто вже обладнало майбутні перші класи меблями на 65%, дидактикою – на 64,8%, а комп’ютерною технікою – на 30%.

Кращим в реалізації програми архітектурної доступності став Деснянський район. У першому півріччі там виконали половину запланованих робіт, що зробило установи освіти більш доступними для людей з інвалідністю. А в закладах дошкільної освіти Печерського району завершено капітальні ремонти та встановлені дитячі майданчики. Його наздоганяють Солом’янський і Дарницький райони.

Якщо оперувати цифрами, то цьогоріч у столичних закладах освіти відремонтували:

  • 63% дахів;
  • 55% фасадів (найбільше робіт йде в закладах Дніпровського і Дарницького районів);
  • 49% інженерних мереж (найбільше в Шевченківському районі);
  • замінили вікна на 80% об’єктів (в Дарницькому, Святошинському та Оболонському районах повністю);
  • перевірили теплові лічильники у 78% шкіл.

Наразі продовжуються ремонтні роботи у харчоблоках шкіл у 7 районах столиці, лідером тут є Дніпровський район, де харчоблоки оновлюють в 13 закладах освіти.

Залишилося два тижні, тож столична влада майже готова звітувати про готовність шкіл, гімназій та ліцеїв міста до початку нового навчального року.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про фестиваль «Шамраївські зорі», який відбудеться на Сквирщині у вересні.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також