Цими вихідними у столиці пройде великий шкільний ярмарок

Все частіше батьки згадують, що незабаром розпочнеться новий навчальний рік. У Києві вирішили полегшити їм життя та організували ярмарок, який пройде 17 і 18 серпня в центрі міста.

У суботу та неділю (17 та 18 серпня) з 9:00 до 20:00 на Хрещатику проходитиме тематичний загальноміський шкільний ярмарок. Головна мета заходу – допомога у зборах школярів до нового навчального року. Тут продаватимуть товари шкільного напрямку – зошити, канцтовари, книжки, одяг тощо. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Зокрема у повідомленні йдеться про те, що на ярмарку можна буде придбати все необхідне для школи. Підприємці підготувалися, тож пропонуватимуть сучасні та яскраві товари, модний одяг, необхідні супутні товари, спортивні та розважальні товари. Також під час ярмарку будуть виступати колективи народної творчості.

Організатори уточнюють, що ярмарок буде проводитися на непарній стороні нижнього тротуару вул. Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (в межах вул. Городецького та Хмельницького) в Печерському районі.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про готовність столичних шкіл до 1 вересня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також