Вишгородський пологовий провів екскурсію та чаювання для вагітних

Пологове відділення Центральної районної лікарні у Вишгороді (Вишгородський район, Київська область) 23 грудня провело «День відкритих дверей» для майбутніх батьків та їхніх рідних.

Про це повідомляється у спільноті «Вишгород Вышгород Vyshgorod Uptown Вишгородський район Київщина». Вагітних та їхніх чоловіків, а також майбутніх бабусь та дідусів ознайомили з  умовами в пологових залах, палатами.  Спілкування між майбутніми пацієнтками та медичним персоналом відбувалось під час чаювання. У невимушеній бесіді акушери-гінекологи, лікарі-неонатологи та акушерки відповідали на усі питання, що цікавили відвідувачів.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Надалі до таких зустрічей пологове відділення Вишгородської ЦРЛ планує залучати тренерів з йоги для вагітних, а також проводити лекції для майбутніх мам і татусів. Медичний колектив запрошує вагітних та їхніх рідних  на гостини.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у київському пологовому народились ювілейні двійнята.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Коментарі

    Avatar for Быкова Валентина

    Марго

    Так все сподобалось!)) Мене здивувало, що всі працівники приємні і позитивні, не фальшиві, а щирі. Бо у таких установах зазвичай половина з кислими, недовольними обличчями) це ж як закон!)) А тут ні) Все чисто, тепло, акуратно, скрізь поводили, показали, розказали. У кінці багато часу приділили для відповідей на наші питання) Кульчицький Дмитро Вікторович дуже приємний, позитивний, розповів багато цікавого) Губарь Ірина Анатоліївна теж підходила декілька разів, не дивлячись на зайнятість. Нажаль, не знаю імена всіх, але всі були приємні) Шкода, що не запам’ятала ім’я медсестри, яка там вже працює 30 років) така затишна жінка, навіює спокій) Надіюсь, що у день пологів, і декілька днів перебування, такі ж відчуття і залишаться

Залиште коментар

Читайте також