Понад мільярд гривень “БРСМ-НАФТА” заарештовано судом

Майно та гроші у сумі 1,3 млрд гривень, що належать компанії “БРСМ-НАФТА”, арештовані згідно з рішенням Деснянського районного суду міста Києва.

Таку запобіжну міру суд обрав за екологічним позовом Васильківської спільноти та громадської організації «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії». Арешт накладено на 267 об’єктів нерухомості, грошові кошти та рухоме майно винуватців найбільшої техногенної катастрофи в історії незалежності України, котра сталася 8 червня 2015 року на нафтобазі “БРСМ-Нафта” біля Василькова.  Пожежа на нафтобазі у Васильківському районі була спричинена вибухом і наступним займанням нафтопродуктів і тривала 8 днів. Внаслідок пожежі на нафтобазі загинуло шестеро осіб, із них четверо – пожежники.

Витрати на гасіння пожежі оцінили у 50 мільйонів гривень. Мешканці навколишніх сіл втратили урожай, загинули домашня худоба і птиця. Вода в колодязях стала непридатною до споживання.

ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» вимагатиме грошової компенсації усім своїм членам, що постраждали внаслідок пожежі.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також