На Васильківщині пройшов військово-патріотичний вишкіл

Всі учасники та команди  успішно пройшли триденний військово-патріотичний вишкіл «Ми – громадяни України», якій було влаштовано на Васильківщині.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

 В заході, який відбувся на Лелечому полі в с.Велика Бугаївка, взяли участь 50 підлітків, учні 7,8,9 класів з п’яти шкіл Васильківщини.

Вони провели три дні і дві ночі в справжньому таборі, з ночівлею   в наметах та можливістю проявити себе в квесті, зі смугою перешкод, переправі, стрільбі з вогнепальної зброї.

Дощ не став на заваді, а з недоліку перетворився на перевагу, адже ще більше згуртував учасників та викладачів і надав можливості для довшого спілкування та перейнятя досвіду.

Не було нудних та нецікавих лекцій, живий, активний діалог вели діти з учасниками АТО, переймали досвід у викладачів різних дисциплін.

Три команди переможців, а це 30 підлітків, в якості нагороди відвідають на один день, справжній військовий 169 учбовий центр”Десна”.

Захід такого масштабу на Васильківщині проводили вперше, і досить вдало.

Відбувся вишкіл за сприяння голови Васильківської РДА –  Владислава  Одинця, ГО” Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” та ” Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА.

«Діти, учасники АТО, тренери, викладачі дійсно дуже задоволені, а ми впевнилися наскільки важливим є проведення такого вишколу щороку», – зазначив голова Васильківської РДА.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також