«Atomograd – Mapping» у Славутичі

У місті Славутич (Київська область) завершися воркшоп «Atomograd – Mapping».

Про це повідомляє сайт Славутицької міської ради. Учасниками заходу стали наукові співробітники та студенти Віденського Технічного Університету (Австрія) та Національного університету «Львівська політехніка» (Україна).
Семінар проходив у форматі міжнародного урбаністичного воркшопу, програма якого спеціалізується на унікальній історії, ландшафті та архітектурі Славутича, а також його безпосереднім зв’язком із Чорнобильською АЕС.
Студенти ознайомилися з різними формами відображень та малюнків як концептуальних засобів та медіа для аналізу просторових ситуацій. Для цих цілей вони працювали зі Славутичем через малювання на кількох рівнях і в різних масштабах, використовуючи техніку масштабування.
Наприкінці процесу учасниками воркшопу виготовили великомасштабні ручні збірки, плакати, які презентували 11 травня  на Центральній площі міста перед жителями Славутича. Учасники   воркшопу показали у своїх роботах  неоднозначність і складність, минуле і майбутнє, оригінальні дизайнерські ідеї, економічні та глобальні відносини Славутича.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Пущі-Водиці пройшов Всеукраїнський Саміт для активної молоді.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також