У Переяславі відкрили новітню медичну лабораторію

У місті Переяслав у Центрі первинної медико-санітарної допомоги запрацювала лабораторія, де можна робити загальні й розгорнуті аналізи. Про це повідомляє “Переяслав City“.

Як зазначила директорка центру Наталія Царенок, свої лабораторії вже мають чимало закладів первинної допомоги, організація роботи в кожного своя. Зокрема, нерідко для взяття аналізів залучають медсестер центру.

Ми хочемо зробити сучасну і багатофункціональну лабораторію, тому від початку вирішили: до цього залучаємо тільки фахівців. І ми запросили найкращих, – зазначила вона.

Як повідомила Царенок, кошти на обладнання лабораторії взяли з бюджету закладу, самі поповнюватимуть і запаси витратних матеріалів: реактиви, пробірки, дезінфектори, засоби індивідуального захисту.

Надалі ми плануємо запровадити платні послуги. До кінця року розробляємо тарифи, зокрема, і на послуги з лабораторних досліджень, тому підхід до організації роботи в нас відповідний, – підкреслила директорка.

Царенок наголосила, що такій події особливо зраділи лікарі центру, адже вони тепер зможуть не вагатися: призначити аналізи пацієнту чи ні, за які досі центр оплачував лікарні згідно з договором.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Борисполі відкрили відремонтовану спортивну залу школи (фото).

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також