На Київщині звільнили з-під варти співучасників замовного вбивства багатодітної матері

Прокуратура Київщини оскаржила рішення суду про зміну запобіжного заходу відносно двох співучасників замовного вбивства багатодітної матері у Фастові. Про це повідомляється на сторінці прокуратури Київської області в Facebook.

Києво-Святошинський районний суд змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт двох з чотирьох фігурантів справи про замовне вбивство багатодітної матері, яке сталося у Фастові в березні 2018-го року. Тоді вбивця на центральній вулиці міста завдав 42-річній жінці 25 ударів ножем. Підставою для вбивства став бізнес, який залишився у потерпілої після смерті її чоловіка.

Вбивство було розкрите «по гарячих слідах», і до сьогодні всі обвинувачувані були під вартою: замовник, виконавець і двоє співучасників.

Але Києво-Святошинський районний суд відмовив прокурору в задоволенні клопотання про продовження терміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно двох обвинувачених і змінив їм запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт. Що стосується інших двох – їм продовжені терміни утримання під вартою.

Фастівська місцева прокуратура оскаржила рішення суду в апеляційному порядку.

Фото: poglyad.tv

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві знайшли повішеним юнака.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також