На Київщині викрали і катували чоловіка через квартиру (ФОТО)

У Києві перед судом постануть зловмисники, які понад рік утримували в неволі 46-річного киянина з метою заволодіння його квартирою. Про це повідомляється на сторінці прокуратури Києва в Facebook.

Київською місцевою прокуратурою № 7 за результатами досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка та жінки, жителів м. Яготин, які викрали киянина з метою заволодіння його квартирою.

«Слідством встановлено, що в лютому 2018 року злочинці, скориставшись інформацією про самотнього та соціально незахищеного чоловіка, у власності якого є двокімнатна квартира у Подільському районі м. Києва, підстерегли його біля будинку та викрали», – говориться в повідомленні.

Понад рік зловмисники утримували 46-річного киянина проти його волі в господарському приміщенні в м. Яготин, били та вимагали підписати документи на відчуження житла.

«За результатами кропіткої роботи правоохоронців незаконні дії зловмисників були викриті. Під час проведення обшуків за місцем проживання фігурантів вилучили бойові патрони та наркотичні засоби».

З метою недопущення порушення права власності потерпілого за клопотанням місцевої прокуратури на його квартиру накладено арешт.

Фото: Facebook/Прокуратура Києва

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що пара киян обкрадала відвідувачів ТРЦ.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також