Губернатор Київщини ставитиме оцінки підлеглим

Губернатор Київщини заявив про впровадження у 2020 році в департаментах і управліннях Київської обласної державної адміністрації (КОДА) системи оцінювання ефективності роботи.

Обов’язок оцінювати роботу підлеглих Чернишов отримав «зверху», за підсумками селекторної наради з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, але до рейтингування був схильний і сам глава КОДА. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської ОДА.

Зокрема стало відомо, що на нараді, яка відбулася 3 грудня 2019 року, була презентована «система ключових показників ефективності роботи голів обласних державних адміністрацій», або ж система KPI, згідно з якою в 2020 році будуть оцінювати ефективність їх роботи. Голова Київської ОДА Олексій Чернишов запевнив, що на Київщині система оцінки ефективності буде проводитися у всіх управліннях і департаментах.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про відеозвіт Кличка. Столичний мер розповів про свою роботу.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Владимир

    Думаю очередная фигня от Зебобиков, которая быстро здохнет. Существует давно сложившаяся первичная оценка нового руководителя. Если руководитель вводит книгу учета прихода и ухода персонала, то он конченный дебил, не знающий, какие задачи поставить перед подчиненными. Оценки-это те же яйца, только вид сбоку!

Залиште коментар

Читайте також