White Design Promenade: щорічний бал у парку Шевченка

12 жовтня в парку Тараса Шевченка відбудеться щорічний Білий бал: White Design Promenade

Люди в білому почнуть збиратися біля центрального фонтану у парку. Їхня мета – отримати насолоду від заходу сонця, танцювальних мелодій та ритмів, а також участі у аукціоні. Гостями на зустрічі будуть різні люди, але всі вони об’єднані схожими поглядами на життя.

Організатор події – компанія Seven IDMG, проводиться захід за підтримки КМДА та посольства Іспанії. White Design Promenade – це можливість знайти нові контакти, запланувати та створити нові проекти. Також організатори наголошують, що це платформа для показу креативних задумів, робіт і продукції.

«Це зустріч для добрих справ. За келихом шампанського відбудеться знайомство, обмін ідеями і думками, народяться нові ініціативи і несподівані проекти. Люди в білому зберуться о 18:30 біля фонтану, щоб насолодитися вишуканістю і елегантністю, вечірнім заходом сонця, приголомшливими танцювальними ритмами, цікавою програмою і спілкуванням. Під час вечора відбудеться тихий благодійний аукціон», – відзначили організатори.

Кошти, що будуть зібрані з аукціону, а також сума, що дорівнює 10% від проданих квитків, – все це піде на потреби Дитячого будинку «Малятко», розташованому на Лісовому масиві у столиці, та Ботанічному саду напередодні його 180-річчя.

Програма White Design Promenad:

  • welcome drink;
  • огляд експозицій;
  • легкий фуршет;
  • цікаве спілкування гостей;
  • виступ Діми Теймуразова;
  • проведення тихого благодійного аукціону;
  • унікальне золоте шоу.

Організатори закликають киян, що планують прийти на подію, одягатися в біле і приєднуватися до White Design Promenade.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також