У Києві вимагають створити зоополіцію

Столичні захисники прав тварин вимагають створити в Києві зоополіцію. Дана вимога також буде висунута 15 вересня на Всеукраїнському марші за права тварин, який відбудеться в столиці.

Крім створення зоополіціі учасники акції вимагатимуть заборони на використання тварин у цирках, зоопарках та будь-яких інших сферах розваг, заборони діяльності хутрових фірм і посилення переслідувань шкуродерів.

Марш пройде втретє. Минулого року в ньому взяли участь 6000 осіб.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про толоку на Алеї Героїв Небесної Сотні у Києві.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Дмитрий

  А дерьмо убирать с тротуаров и держать невоспитанных собак с их хозяевами-дебилами они будут?

   Avatar for Прудникова Александра

   Тетяна

   Проживаємо на Новобіличах.Собак безліч.Всі собаки без намордників.Випорожнення під ногами,на тротуарах,в парку,в ліфтах.В червні мене вкусила вівчарка.Реакція господині була такою:”А що Ви так хвилюєтесь?.Вона привита”.Захистіть нас і наших дітей від загрози.Одягайте їм намордники,утримуйте па повідках.Благаємо!!!!

  Avatar for Прудникова Александра

  Михайло

  Агов, люди!!! Я ваших собак не кусаю, то вони готові вхопити мене і загрозливо показують зуби. Мене захистіть від Ваших улюбленців: тримайте міцно за повідки і одягніть намордники їм. А то я стою перед необхідністю захистити себе. А Ви будете потім звинувачувати мене в шкуродерстві.

  Avatar for Прудникова Александра

  Донна

  Дмитрий, будем убирать за нашм собаками на специально обустроенных собачьих площадках,
  а вы убирайте за алкашами, бомжами и автомобиляи на клумбах.
  И голуби гадят в полете, разносят птичий грипп. Так что собачки – это еще меньшее зло, даже таким дебилам как Вы , должно быть это понятно, как и то, что человек – sapiens благодаря одомашниванию собаки. Регулярная охота = горячая пища = интенсивное развитие мозга.
  Так что не гавкайте, а то в пятикантропа деградируйте.

  Одягніть намордники на вбивць і ґвалтівників, а то містом ходити страшно.
  І алкашів вкупі із попередніми не забудьте ізолювати, до речі собачки не переносять запаху алкоголю, тому реагують на п’яниць.
  Щось не кожен день чую, що собачка когось покусала, як правило це – нонсенс, і не з вини собачки, а от кримінальні новини бачу кожен день.
  За статистикою всі неадекватні особи, які учинили злочин, знущалися із тварин у дитинстві. тобто починали із несприйняття собачок та котиків. Отже, справа не в собачках, а в мізках..
  Тварини, на відміну від людини, навіть хижі, не вбивають, коли не голодні, не гвалтують і не грабують. Лякатися міських собачок – це просто смішно.

Залиште коментар

Читайте також