У Києві на Куренівці відкриється Дитяче автомістечко

В Києві в Куренівському парку відновили колишнє Автомістечко, яке багато років було занедбаним. Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

«Відтепер це справжній парк дорожнього руху, де є дороги з розміткою, знаки, міст, тунель та зупинки громадського транспорту. І що найголовніше – це територія виключно для дітей», – говориться у повідомленні.

Автомістечко – улюблене місце дітей на велосипедах, роликах, самокатах та всіляких дивних сучасних засобах транспорту. Саме тут можна інтерактивно вивчати правила дорожнього руху, так само, як це роблять в усьому цивілізованому світі в дитячих traffic park. До того ж, це одне з найбезпечніших місць для катання малюків.

На відкритті заняття з Правил дорожнього руху проведуть співробітники Патрульної поліції.

«Для наймолодших (діти від 2 до 6 років) заняття з ПДР в ігровому форматі проведе Орган самоуправління населення Куренівки. Орієнтовно о 10:30. А ще на святі відкриття з 10:00 до 13:00 @Активна країна надає можливість безкоштовно покататися на машинках та готує інші сюрпризи для дітей».

Місце події: Куренівський парк (вул. Кирилівська (Фрунзе), 134). Доїхати сюди можна трамваями № 11, 16 з Контрактової площі, тролейбусами №27, 30 від станції метро «Петрівка».

Час події: 31 липня, середа, 10:30:12:00

Фото: Facebook/Велоклуб «Ми – чемпіони»–Відкриття Дитячого автомістечка


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що у Пущі-Водиці відкриється безкоштовний дитячий табір.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також