У Києві жінок безкоштовно навчають самозахисту (ФОТО)

    -

Новини Києва

Патрульна поліція Києва завершила першу серію майстер-класів із самозахисту для жінок – обіцяють провести й другу. Про це повідомляється на сторінці поліції в Facebook.

Спецкурс з чотирьох занять започаткували співробітники відділу зв’язків із громадськістю. Протягом місяця патрульні навчали учасниць прийомам, які можуть стати в нагоді на вулиці під час неочікуваного нападу зловмисників і не потребують особливої фізичної підготовки.

«До складу інструкторів, які проводили заняття, входили поліцейські відділу тактичної підготовки управління патрульної поліції у місті Києві», – говориться в повідомленні. Програма містить теорію з основ самозахисту та практичне відпрацювання основних елементів самооборони, основи психологічної підготовки до захисту, юридичні тонкощі під час застосування сили та основи надання домедичної допомоги.

Патрульні розповіли учасницям типові алгоритми дії під час нападу зловмисника, у тому числі обговорили випадки, коли у нападника є ніж або вогнепальна зброя.

На прохання тих, від тих хто не встиг приєднатись до першої групи, в поліції пообіцяли провести другу серію майстер-класів.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб вчасно записатись в наступну групу по самозахисту», – уточнюється в повідомленні.

Фото: Facebook/Патрульна поліція Києва

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві пройде «Конопляний марш свободи».

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також